Denně plavání s volně žijícími delfíny v laguně Santaya Reef spojeno s osobním a byznys rozvojem

Změna termínu: 29.5. – 5. 6. 2020

Je Vaším velkým snem zaplavat si s volně žijícími delfíny?

Chtěli byste alespoň jednou zažít dechberoucí zážitek, který zanechá nesmazatelné vzpomínky po celý Váš život?

My Vaším snům rozumíme, neboť jsme si takový loni splnili a nyní můžete i Vy!

Připravili jsme pro Vás pobyt v Rudém moři, kde budete 2-3x denně plavat s delfíny a potápět se k nádherným korálovým útesům.
To, co se díky zážitkům s delfíny odehrává na vnitřní úrovni každého vnímavého člověka, se nedá zcela popsat, ale změny jsou to veliké, neboť v běžném denním shonu, práci a velké vytíženosti mnoha z nás, není tolik prostoru být sám se sebou, uvědomit si své role, v rodině, profesi a dělat následně změny v životě.Proto jsme do denního programu zařadili odpolední a večerní workshopy, práci a sdílení v kruhu či osobní konzultace s námi (s Petrem Janem a Veronikou).
Témata budou vycházet jednak z principů Life & Business Transformation Leadershipu, tak i z osobních potřeb jednotlivých účastníků.

Do 14.3.2020 narozeninová cena dospělý 29.900,- Kč,dítě do 12-ti let 24.900,- Kč! Původní cena 32. 860 Kč.

Cena za celý pobyt včetně letenek

Ponoříme se ráno i po obědě s delfíny do mořských hlubin a navečer při západu slunce do hlubin vlastního JÁ, vztahů i byznysu.

Program

Psali jste si také do seznamu svých tajných přání, které chcete alespoň jednou v životě zažít, plavání a potápění se s delfíny?

Přínos

Pobyt v Egyptě bude z velké části o delfínech, ale také o osobním a byznys rozvoji.

Seznam věcí

Na základě vlastních zkušeností jsme pro Vás připravili doporučený seznam věcí, které je vhodné mít s sebou.

Přihláška

Od všech výjimečných zážitků s delfíny a s námi Vás již dělí jediný krok. Stáhnout si přihlášku a vyplněnou zaslat zpět.

Organizátor jsou Petr Jan Křen, byznys mentor a kouč, a Veronika Vieweghová, průvodkyně žen, ve spolupráci se Samara Cruise, Egypt.

Veronika Vieweghová

Veronika se věnuje ženským tématům, osobnímu rozvoji a vzdělávání a výchově přes deset let. Absolvovala mnoho kurzů a seminářů o těhotenství, mateřství, výchově a vzdělávání, pedagogice a psychologii, léčení traumat.

Petr Jan Křen

Petr Jan je expertem na life & business transformation leadership, byznys mentor a kouč. Jeho další expertní oblastí jsou vztahy, ať již osobní nebo pracovní. Čerpá ze svých bohatých životních a podnikatelských zkušeností, které neustále doplňuje o nejnovější trendy.