Petr Jan Křen


Jsem expertem na budování, rozvoj, vedení týmů a life & business transformation leadership celkově. Zabývám se byznys mentoring a koučinkem.

Mojí další expertní oblastí je efektivního zlepšování vztahů, jak v osobním životě, tak v pracovním prostředí.

Čerpám ze svých bohatých životních a podnikatelských zkušeností, které neustále doplňuji o nejnovější trendy.

V letech 1993 až 2013 jsem vybudoval jednu z nejúspěšnějších obchodních a finančně poradenských sítí v rámci evropského OVB Holdingu a.g..

Prvních několik let mého podnikání bylo o neustálém hledání té správné cesty, přístupu a také o přežívání. Situace byla po pěti letech tak kritická, že jsem dokonce uvažoval o ukončení kariéry obchodníka i manažera. Nicméně se mi v životě objevil zahraniční byznys mentor. Člověk, který si cestou vybudování byznysu v tomto oboru již úspěšně prošel. Díky jeho mentoringu, koučování a mých předchozích zkušeností se moje podnikatelská situace významně obrátila. Během následující doby jsem vybudoval tým čítající přes 800 poradců a manažerů a v letech 2000 - 2013 dosáhl historického obratu přes 2 miliardy Kč. Za dobu dvaceti let aktivní kariéry můj tým ovlivnil pozitivním způsobem finanční situaci desítkám tisíc klientů a pomohl jim realizovat jejich finanční cíle.

Současně se mi díky mým efektivním metodám leadershipu podařilo pozitivně ovlivnit život stovkám mých spolupracovníků, kteří si díky spolupráci se mnou mohli splnit své osobní i podnikatelské cíle. Velká část z nich stále v dnešní době úspěšně podniká, či má významné manažerské pozice.

Součástí mé životní cesty však rovněž bylo osobní vyhoření, deprese, kardiostimulátor či podnikatelská selhání. Prošel jsem osobní transformací, díky které jsem si ujasnil své životní poslání, kterým podpora a rozvoj lidí, týmů, firem. Růst, efektivní fungování a komunikace. A také propojení všech součástí našeho života v jeden fungující celek. Má filosofie, která je obsažena v mém mottu:” Vybuduj sebe, vybuduj lidi, vybuduj firmu”, se prolíná jako červená nit mým přístupem ke klientům ať už na osobních konzultacích nebo na seminářích či přednáškách.