Zkušenosti, kterým můžete důvěřovat

Vše, o čem hovořím, jsem si prošel a zažil na vlastní kůži. Jak vybudování hvězdné úspěšné kariéry, tak i pád na pomyslné životní a pracovní dno. Zažití obou životních extrémů mi umožňuje být autentickým a důvěryhodným a dává mi reálný rozhled a také nadhled, z čehož s úspěchem čerpají klienti při řešení svých osobních i pracovních situací. Díky tomu jsem pro své klienty dlouhodobým partnerem v různých oblastech jejich života.

V roce 2016 jsem založil vzdělávácí akademii Petr Jan Křen Academy, která zastřešuje celou řadu seminářů a workshopů jak pro jednotlivce, tak i pro týmy a firmy. Mimo jiné také několika stupňový rozvojový a transformační program Milionový leader, který obsahuje to nejlepší z mých osobních, podnikatelských a byznysových zkušeností. V přednáškách a seminářích také předávám své know-how a tajemství, jakým způsobem se mi podařilo ze ztrátového byznysu udělat během několika let úspěšný, fungující a ziskový byznys.

V seminářích osobního rozvoje se pak také intezivně zabýváme jak vztahovými tématy, tak i tématy mužství a ženství. Velký úspěch má jednak seminář na téma „Jak porozumět mužům?“ a také seminář „Jak využít potenciál ženského cyklu v osobním i pracovním životě?“

Vybuduj sebe

Tato oblast se zaměřuje na MNĚ jako člověka. Náš život se dá rozdělit do 3 hlavních částí: JÁ, PRÁCE, VZTAHY.

více

Vybuduj lidi

Tato oblast navazuje na budování sebe sama a klíčová témata, která zahrnuje, jsou systémy budování, vedení a ...

více

Vybuduj byznys

V této oblasti se zaměřuji s klienty na strategické budování a rozvoj dlouhodobě udržitelného podnikání, jednotlivé ...

více

Pokud máte zájem o seminář s některým z mých témat...